ICSG 2017- İTALYA PANELİ- ISCLEANAIR APA

ICSG 2017- İTALYA PANELİ- ISCLEANAIR APA

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

ISCLEANAIR – Breathe your life

Hayatı solumak

Havayı temizliyoruz, insalara ve doğaya akıllı teknolojiler sunuyoruz.

ISCLEANAIR “Temiz teknolojiler” sektöründe faaliyet gösteren ve yenilikçi filtresiz platform olan APA Air Pollution Abatement ( Hava kirliliğini yok etme) sistemini kullanarak ve enerji verimliliği ile IoT ( internet of Things) paradigmaları ve çözümleri üzerine kurulmuş entegre ve esnek çalışma modellerini takip ederek , gerek iç mekanda gerekse dış mekanda, Zemin seviyesinde ( insanların nefes aldıkları seviyede) geniş bir yelpazede hava kirliliği yaratan maddeleri yok edebilecek teknolojiyi yaratan , çok yönlü bir şirkettir.

APA ideal olarak hava kirliliği azaltacak akıllı şebekelerde, akıllı ölçümlerde ve kontrol sistemlerinde kullanılmakla birlikte, vatandaşlara, belediyelere, özel ve kamu şirketlerine yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Sertaç ŞAMİOĞLU

Sertaç ŞAMİOĞLU

Enerji konularına ilgili ve uzmanlık alanı akıllı şebeke ve yeni nesi enerji teknolojileridir. Akıllı Şebekeleri 2009 yılından bugüne araştıran Sertaç Ş. konuyla ilgili çalışmalarını daha önce özel bir internet sitesinde yayınlatmış ancak Nisan 2011’den itibaren kendi sitesini kurarak kendi sitesinde çalışmalarından bazılarını yayınlamaktadır. Enerji Sektörü İş Geliştirme Danışmanı olarak mesleki hayatında bir çok projede yer almaktadır.İlgili Yazılar

ICSG 2013 Sunumları; Köhler

  Kurum Hakkında; KÖHLER A.Ş., Elektrik Sayaçları dünyasında yıllar önce mekanik sayaçla başlayan yolculuğuna, Elektronik Sayaçları da katarak devam etmektedir.

ISO’dan Akıllı Şebeke Standardı!

Uluslararası Standartlar Organizasyonu(ISO), Akıllı Şebekelere Entegrasyonu için Kontrol Teknolojileri Standardını Onayladı. SGIP yakın bir tarihte, Uluslararası Standartlar Organizasyonu’nun (ISO), elektrik

ICSG 2013 Sunumları; Demirtaş OSB

 Kurum Hakkında; DOSAB elektrik enerjisi konusunda kapsamlı, ilk ve bir çok OSB’ye örnek teşkil eden adımlar atmıştır. 2003 yılında başlanan

Henüz yorum yok ): Şanşlısın! Haydi yorum yaz!

Yorum Yaz, Lütfen (:

E-posta adresin bizimle güvende,kimseyle paylaşmayız!
İşaretli alanlar gerekli.*