ICSG 2017-İTALYA PANELİ-ESA AUTOMATION

ICSG 2017-İTALYA PANELİ-ESA AUTOMATION

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

ESA Automation

ESA Automation firması, 40 yıldır faaliyet gösterdiği Endüstriyel Otomasyon alanında mevcut olan ve gittikçe büyüyen gereksinimlerin farkında bir firmadır. Dünya çapında faaliyet gösteren firmanın Türkiye, Almanya, İspanya, ABD, Hindistan ve Çin’de şubeleri mevcut olup, geniş uluslararası distributor ağına sahiptir.

Ürün grupları

Enerji Yönetimi, Akıllı Sayaçlar, HMI, IPC, SoftPLC, Software, I/O, Drive ve Motorları, Takım Tezgahları.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Sertaç ŞAMİOĞLU

Sertaç ŞAMİOĞLU

Enerji konularına ilgili ve uzmanlık alanı akıllı şebeke ve yeni nesi enerji teknolojileridir. Akıllı Şebekeleri 2009 yılından bugüne araştıran Sertaç Ş. konuyla ilgili çalışmalarını daha önce özel bir internet sitesinde yayınlatmış ancak Nisan 2011’den itibaren kendi sitesini kurarak kendi sitesinde çalışmalarından bazılarını yayınlamaktadır. Enerji Sektörü İş Geliştirme Danışmanı olarak mesleki hayatında bir çok projede yer almaktadır.İlgili Yazılar

Türkiye ile İtalya Enerjisini Birleşitiriyor

ICSG İLE TÜRKİYE VE İTALYA ENERJİSİNİ BİRLEŞTİRİYOR Türkiye’nin en büyük enerji fuarı olma özelliğini taşıyan 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler

İCSG 2014 Sunumları; Turkcell -Akıllı İzleme ve Verimlilik Artışı

“Turkcell; Akıllı Enerji Çözümleri ile akıllı şebeke sektöründe hızlı ve kararlı adımlar atarak akıllı şebekenin haberleşme altyapısı olmaya hazır gibi…”

ICSG 2013 Sunumları; Makel

  Kurum Hakkında;  MAKEL Şirketler Grubu bünyesinde, 1998 yılında elektrik sayacı üretmek amacıyla kurulan MAKSAY, modern ve ileri teknolojiye dayalı

Henüz yorum yok ): Şanşlısın! Haydi yorum yaz!

Yorum Yaz, Lütfen (:

E-posta adresin bizimle güvende,kimseyle paylaşmayız!
İşaretli alanlar gerekli.*