ICSG 2017- İTALYA PANELİ- CESI

0 6

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

CESI; Shaping a Better Energy Future

İlginizi Çekebilir
1 - 14

CESI, dünya çapında 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren önde gelen teknik danışmanlık ve mühendislik firmasıdır.

Şirketin ana müşterileri arasında hükümet kuruluşları, düzenleyici otoriteler, büyük iletim sistemi operatörleri (TSO), dağıtım sistemi işletmecileri (DSO), üretim şirketleri, sistem entegratörleri, finansal kurumlar ve uluslararası elektromekanik ve elektronik üreticileri yer almaktadır.

Ayrıca CESI, uluslararası finans kurumları ile yakından çalışmaktadır, Örneğin, Dünya Bankası Grubu, Avrupa Yeniden Yapılanma Bankası ve Kalkınma, Avrupa Yatırım Bankası, Inter-Amerikan Kalkınma Bankası, Asya Kalkınma Bankası ve Arap Fonu gibi.

1956 yılında elektriğin araştırma ve geliştirme mükemmelliği merkezi olarak kuruldu.

CESI, test ve sertifikasyon servislerini elektromekanik endüstrisine sunmanın yanı sıra Enerji Sektörüne danışmanlık ve mühendislik hizmetleri ile bugün bağımsız ve uluslararası pazarda tanınan bir pazar oyuncusudur.

Başlıca danışmanlık hizmetleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Güç Sistemleri Çalışmaları Ve Güç Piyasası Çalışmaları,
 • Master HVAC / HVDC İçin Planlama Ve Operasyonel Planlama, Tasarım Ve Mühendisliği,
 • Gerçek Zamanlı İşlemler Denetimi Ve Kontrolü,
 • Varlık Yönetimi,
 • Yenilenebilir Enerji Ve Depolama Sistemlerinin Entegrasyonu,
 • Akıllı Şebekeler Ve Akıllı Ölçüm Sistemleri,
 • Teknolojik Ve Çevresel Denetimler,
 • Santrallerin Kontrol Ve Düzenleme Sistemleri,
 • Test Laboratuvarları Ve Gerekli Mühendislik Hizmetleri,
 • Çevresel Etki Değerlendirmeleri,
 • Hidroelektrik Ve Yenilenebilir Enerji Sahaları İçin İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
 • Yenilenebilir Tesisler Ve Elektrik Santralleri İçin Çevresel İzleme Sistemleri.

CESI, tamamen Milano’da kurulu, bağımsız bir anonim şirkettir ve Piacenza, Seriate, Berlin, Mannheim, Dubai, Washington ve Rio de Janeiro da ofisleri bulunmaktadır.

Teknik olarak yenilikçi ve uygun maliyetli çözümler ile müşterilerine müşterilerine rekabet gücünü ve elektrik altyapılarının performansı artıracak, daha iyi bir enerji geleceğinin şekillendirilmesinde yardımcı olurlar.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrılmadan,Takip Edin!

Takip ederek özgün içeriklerimizden anında haberdar olun....
close-link
akillisebekeler.com site performansını artırmak adına Google politikalarına uygun çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikası

Bilgiyi Paylaşın!

Bu içeriği paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :)
close-link