ICSG 2017- İTALYA PANELİ- SINAPSI

0 9

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

SINAPSI 

2004

SINAPSI sistem entegratörü olarak kuruldu.

2005

İlginizi Çekebilir
1 - 14

SINAPSI ev ve bina otomasyonu alanında donanım ve yazılım ürünleri geliştirmeye başladı.

2007

SINAPSI akıllı sayaçlar, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanında donanım ve yazılım ürünleri geliştirmeye devam etmekle birlikte ESOLAR ürün ailesi ile ulusal ve uluslararası pazarda fotovoltaik sistemlerin izlenmesi alanında referans noktası oluşturdu.

2011

SINAPSI bulut tabanlı veri servisini(SNPDS) lanse etti. Bu servis müşterilerin kendi izleme yazılımlarından aldığı verileri işleyerek birçok alanda yüksek teknolojili içerikler oluşturmasını sağladı.

2012

SINAPSI binaların enerji ve kaynaklarının ölçümünü sağlayabilecek EQUOBOX adlı çözümünü duyurdu. Bu çözüm UNI 10200 standardına uyumlu olmak ile birlikte binaların işletme maliyetlerinin paylaştırılmasına ve tasarrufa olanak sağlıyor.

2014

SINAPSI müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, entegre çözümler modeli ile uluslararası lider firmalar ile iş birliği yaptı. Kazanlar, petekler ve ısı pompları için uzaktan yönetim sistemi CHECKHEAT ürününü duyurdu.

2015

SINAPSI Gıda tarım dünyası için yeni teknoloji ürünleri üzerine fizibilite etütleri yürütüyor.

Firma Sunumu ; http://www.sinapsitech.it/wp-content/uploads/2013/05/Company-profile_PP_1.9_en.pdf

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrılmadan,Takip Edin!

Takip ederek özgün içeriklerimizden anında haberdar olun....
close-link
akillisebekeler.com site performansını artırmak adına Google politikalarına uygun çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikası

Bilgiyi Paylaşın!

Bu içeriği paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :)
close-link