ICSG 2017- İTALYA PANELİ- IANUS CONSULTING

0 11

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

IANUS CONSULTING- You,Smarter

İlginizi Çekebilir
1 - 5

Ianus Danışmanlık Hizmetleri (www.ianusnet.it) İtalyan Danışmanlık ve Mühendislik firması olup 2010 ‘da kurulmuştur. Enerji ve sürdürebilirlik alanında yönetim ve profesyonel hizmetler vermektedir.

Ianus, büyük ölçekli şirketlerin, üniversitelerin ve ilgili uzmanların dahil olduğu yönetim kadrosuna sahip olmakla birlikte;

  • İtalya ve yurtdışında 50.000 MW’ın üzerinde kurulumlar gerçekleştirmiş,
  • Avrupa, Ukrayna, Avusturya, Kuzey Afrika ve Brezilya’da 3.000 km’den fazla iletim hattı projeleri gerçekleştirmiş;
  • 100’den fazla ICT ve Dijital projelerin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlamış;
  • İtalya ve yurtdışında enerji verimliliği projelerinin konseptinin oluşturulmasını ve uygulanmasını sağlamış bir danışmanlık şirketidir.

Yetkinlik alanları, Enerji, Çevre Teknolojileri, Akıllı Teknolojiler (Smart- World), Haberleşme ve Organizasyon.

Ianus; Güç sistemleri, yenilenebilir enerji, akıllı şebeke ve akıllı şehirler çözümleri de dahil olmak üzere enerji alanında proje geliştirilmesi, yönetimi ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Ianus, elektrik sektöründeki (üretim,iletim ve dağıtım) ve ICT’de 30 yılı aşkın tecrübeye sahip iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

Ianus; İtalya ve yurtdışında kumu-özel sektörde iş geliştirme, yönetim, organizasyon geliştirme, iş dönüşümü ve kobilerin kapasite artırımı gibi alanlarda danışmanlık desteği vermektedir.

Ianus; as UNCTAD, MedTSO, IPA12, TARES, ELMED gibi organizasyonlara dahil olmakla birlikte ulusal ve uluslararası seviyede müşterilerine kaliteli çözümler sunar.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrılmadan,Takip Edin!

Takip ederek özgün içeriklerimizden anında haberdar olun....
close-link
akillisebekeler.com site performansını artırmak adına Google politikalarına uygun çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikası

Bilgiyi Paylaşın!

Bu içeriği paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :)
close-link