ICSG 2017- İTALYA PANELİ- ISCLEANAIR APA

0 7

19-20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı” na önceki yıllara oranla daha geniş kapsamlı yurt içi ve yurt dışı katılım sağlanacak olup, 30’un üzerinde ülkeden sektör temsilcisinin katılması beklenen Fuara; İtalya Ülke Partneri oldu.

 İtalya’nın ülke partneri olduğu ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarı kapsamında İtalya Paneli düzenlenecek olup İtalya Torino Politecnico Universitesi’nden Dr. Tao HUANG ile Dr. Enrico Pons ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Savaş Selamoğulları ile Dr. Mustafa Baysal ile panelde akademik oturum gerçekleştirilecektir. Ayrıca İtalya Paneli’ne Milano Belediyesinden Akıllı Şehirler Proje Yöneticisi Bay Piero PELIZZARO; Milano şehrinde uygulanmış çözümlerden örnekler gösterecektir.

Bu bağlamda, İstanbul’u Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler alanında İtalya’nın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin katılımını sağlayarak, uluslararası standartlarda buluşma noktası yapmak amacıyla gerçekleştirilen ICSG İstanbul 2017-İtalya Paneli, sektörün en önemli faaliyet alanı olmakla birlikte sektördeki yeni gelişmelerin ve bu pazara ilişkin yeni projeksiyonların değerlendirilmesi açısından, sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

İtalya ile akıllı şebekelere yeni bir soluk…

 İtalyan firmalarının da katılım göstereceği ICSG İstanbul 2017 Kongre ve Fuarında Sinapsi, Park Smart, Esa Automation, Ianus Consulting, Keplero, Partitali, IS Clean Air ve CESI firmaları yer alacaktır.

 Fuara ve İtalya oturumuna tüm ziyaretçilerimizi bekleriz.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
1 - 12

Firmalar hakkında kısa kısa bilgiler;

ISCLEANAIR – Breathe your life

Hayatı solumak

Havayı temizliyoruz, insalara ve doğaya akıllı teknolojiler sunuyoruz.

ISCLEANAIR “Temiz teknolojiler” sektöründe faaliyet gösteren ve yenilikçi filtresiz platform olan APA Air Pollution Abatement ( Hava kirliliğini yok etme) sistemini kullanarak ve enerji verimliliği ile IoT ( internet of Things) paradigmaları ve çözümleri üzerine kurulmuş entegre ve esnek çalışma modellerini takip ederek , gerek iç mekanda gerekse dış mekanda, Zemin seviyesinde ( insanların nefes aldıkları seviyede) geniş bir yelpazede hava kirliliği yaratan maddeleri yok edebilecek teknolojiyi yaratan , çok yönlü bir şirkettir.

APA ideal olarak hava kirliliği azaltacak akıllı şebekelerde, akıllı ölçümlerde ve kontrol sistemlerinde kullanılmakla birlikte, vatandaşlara, belediyelere, özel ve kamu şirketlerine yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Firmalar ile B2B görüşmeler için iletisim@akillisebekeler.com a mail atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrılmadan,Takip Edin!

Takip ederek özgün içeriklerimizden anında haberdar olun....
close-link
akillisebekeler.com site performansını artırmak adına Google politikalarına uygun çerezler kullanmaktadır. Çerez Politikası

Bilgiyi Paylaşın!

Bu içeriği paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz :)
close-link